שיקום גינה

החלום להתעורר כל בוקר אל גינה מוריקה, לאסוף תבלינים לחליטה או תבשילים ולקטוף פירות וירקות שגידלתם במו ידכם מהווה את משאת ליבם של ישראלים רבים. במציאות הלחוצה של היום, רבים מגלים שההשקעה הנדרשת היא לא דבר כל כך פשוט ואפילו אם יש לך גינה קטנה היא דורשת תחזוקה צריך לדאוג לה באופן יום יומי.

אז אם גם אתם מתעוררים בבוקר ושוב חוששים להיתקל בנחש או נדל בגינה, מבינים שהעצים שלכם כבר לא יצמיחו פירות ראויים למאכל ובאופן כללי מרגישים שעברתם לגור בתוך ג'ונגל, כנראה שהגיע הזמן לבצע שיפוץ גינה מקצועי… מנגד, הגינה מתוחזקת אך אינה עונה על דרישותכם ממספר סיבות: לא אתם הקמתם אותה, תכנון לקוי או שפשוט מתחשק לכם לרענן את הנוף.

תהליך שיקום גינה מקצועי מתחיל בפגישת ייעוץ ללא עלות ובה איש המקצוע סוקר את המצב וקובע מהן הפעולות העיקריות אותן יש לבצע. לאחר קבלת הצעת מחיר ותיאום ציפיות מתוכננת תוכנית עבודה הכוללת בין היתר גם תכנון אדריכלי. לאחר מכן מתבצעת העבודה בשטח.

סיכום ביניים, מה נותן לנו שיקום גינה?

  • שקט נפשי
  • נוף
  • ניצול טוב יותר של השטח
  • הכרת האלמנטים השונים בגינה והבנה כיצד מטפלים בהם גם לאחר השיקום
  • מוטיבציה להמשיך ולשמור על הגינה במקום להרים ידיים

מתי עוד כדאי לשקול שדרוג גינה?

לעיתים משדרגים את הגינה לא רק כאשר היא מוזנחת זמן רב, אלא גם כאשר מבינים שהיא לא תוכננה נכון. גינה כזו  היא לרוב "שותה" הרבה מים ומבזבזת מקום רב בגלל תכנון לקוי.

לעיתים אף מגבילה את היכולת של העצים והפרחים השונים לגדול מכיוון שהם נמצאים בתחרות אחד עם השני על אור וחומרי הזנה.

מלבד זאת ניתן כמובן גם לשדרג את תאורת הגינה, לשלב בריכות נוי או בריכות אקולוגיות ולשקול הוספת מבנים שונים כגון דקים או פרגולות.

מחירים ועלויות לשיקום הגינה?

עלות השיקום תלויה בהרבה מאוד פרמטרים ולכן קשה לנקוב במחיר מסוים. בין היתר יש להתחשב במצב הקיים של הגינה, במטרה אותה רוצים להשיג, בגודל השטח, בשאלה האם דרוש שדרוג או גם תכנון מחדש ועוד. רצוי לעבור מספר בעלי מקצוע על מנת לקבל כמה חוות דעות מקצועיות שונות ולהשוות בין הצעות המחיר.

האם שיפוץ גינה הוא סוף פסוק?

לחלוטין לא. האחריות להמשיך לתחזק ולטפח את הגינה היא שלכם. לכן, כדאי מאוד להתלוות אל העבודה בשטח, ללמוד ולהבין כיצד לטפל בגינה בהמשך על מנת לשמר את הקיים ולהימנע ככל הניתן מלהגיע למצב דומה בעתיד.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות צרו קשר עוד היום עם הגנן הנדיב – מומחים בשיקום ושיפוץ גינות.

שירותים נוספים

טיפים לשתילת וזריעת דשא בגינה

שתילת מרבדי דשא טבעי

בעבר, כדי ליהנות מגינות ומדשאות מלאות בדשא היה צריך להתאזר בסבלנות רבה; התהליך דרש זריעת דשא מאפס, כלומר זריעה של זרעים, טיפוח הזרעים, השגחה על

קרא עוד »

חיפוי קרקע לגינה

חיפוי קרקע לגינה מהווה שיטה מצוינת לעיצוב של הגינה, לשדרוג המראה שלה ולשמירה על הצמחים והפרחים שקיימים בה, כמו גם אלו שעומדים להישתל בשטחה. חיפויי

קרא עוד »
גיזום עצים הגנן הנדיב

גיזום עצים

גיזום עצים היא פעולה שנועדה לשנות את מראה העץ, לצמצם את גודלו ובכך למנוע בעיות שונות שעלולות להיווצר, אם העץ יצמח ויתרחב יתר על המידה.

קרא עוד »
שיטת עבודה
שיחת טלפון

בשיחת הטלפון נבין את הצרכים שלכם וניערך לפגישה בשטח, על מנת להבין באופן המקצועי ביותר כיצד נוכל להחיות את הגינה שלכם.

פגישה

נערוך פגישת הכרות וייעוץ בשטח שמטרתה להכיר את הגינה שלכם ותנאי השטח בצורה מעמיקה יותר, נספק ייעוץ מקצועי ונצא לדרך לאחר מתן הצעת מחיר מדויקת לשירותים הרלוונטיים לכם ובהתאם לתקציב שלכם.

עבודה אצל הלקוח

תכנון הוא המפתח להצלחה. אחרי ששיקללנו את גודל הגינה, תנאי השטח, התקציב והחזון שלכם נתחיל לתכנן את גינת החלומות שלכם, העבודה לא תתחיל לפני שתכנית העבודה לא תהיה לשביעות רצונכם.

קוצרים את הפירות

לאחר שלבי התכנון נבצע את העבודה בשטח, עם תשומת לב וירידה לפרטים הקטנים, דגש על עשייה אקולוגית, תוצאה אסתטית, בריאה, ובעלת אופק פתוח.

תחזוקה שוטפת

לאחר ביצוע העבודה, נמשיך ללוות אתכם בקצירת הפירות, תרתי משמע. תוכלו להיעזר בנו בתחזוקה, ליווי ובייעוץ מקצועי על מנת שתוכלו לבצע את העבודה בעצמכם, הכל בהתאם לצורך שלכם.

למה לבחור בנו? כי אכפת לנו!
יצירתיות

חשיבה מחוץ לקופסא ועבודה בתנאים "לא שיגרתיים". אנחנו רואים את התמונה הגדולה ובאמצעות תכנון ניתן לספק פתרונות לאזורים מאתגרים.

בוגר ביולוגיה ימית

בוגר ביולוגיה ימית המשלב ניסיון מעשי בשטח וידע מקצועי.

יחס אישי וליווי צמוד

אנחנו איתכם לאורך כל הדרך שלב אחרי שלב.

מקצועיות

הקפדה על סטנדרים גבוהים ותשומת לב לפרטים הקטנים.

שנים של ניסיון בגינון

תיק העבודות והרזומה שלנו מכיל פרוייקטים מזרע ועד יער מאכל.

גינות מרוצות
האיזורים שבהם אנחנו עובדים
יצירת קשר
דילוג לתוכן